Будинок вул. Київська (ДУБОВО)

200000 $
  • Кількість кімнат:
  • Поверх:
  • Поверхів в будинку: 3
  • Ділянка: 10
  • Загальна площа: 460 м2
  • Тип будинку: Будинок продаж
Повний опис

Пропонуємо Вашій увазі якісний будинок,який побудований для себе. Планувався використовуватись як житло та ведення бізнесу,в даному випадку-це мали бути теплиці для вирощування зелені (є всі проекти і розрахунки). Але його можна використовувати ще під цех, СТО, приватна школа та/або дитячий садок,офіси, готель та ін. Будинок має 2 входи, і може ділитись на дві частини, які не будуть пересікатись між собою. Земельна ділянка 10сот , призначення – під будівнивництво на обслуговування будинку. Розташований в південно-західній частині м.Хмельницького. Із основних кімнат будинку панорамний вид на озеро. Конструкційні переваги: Фундамент Фактично будинок стоїть на бетоній банці. Основа фундамента – монолітний залізобетонний пояс товщиною 0,6м. Такий же пояс 0.3м прокладений по верху цокольного поверху. Данна конструкція вважається найбільш сейсмічно стійкою. Стіни Будинок побудований по теплозберігаючій технології. Конструкція стін-товщина 510мм-250 мм-звичайна цегла, 100мм – подвійний пінопласт по 50мм, 40 мм повітряна подушка,120 мм-облицювальна цегла. Кожні 5 рядівкладки по несучим стінам армована сітка. – Віддаленість від інфраструктури: Від будинку до зупинок громацького транспорту (3 напрямки) не більше 1км (асвальт) до заправки- 1км і 2км (2 напрямки) До мінімаркета 80м (через будинок) До з/д вокзалу 3-4км До продовольчого ринку-1.5км

В радіусі 3км відсутні свалки, хімзбереження. -До ділянки з будинком є два під їзди з асвальтованим покриття- з вул. Київської та пров. Чапаєва.

– 0-пов-гараж на 2 авто; Веранда з виходом на ділянку и входом в теплицю;майстерня (баня/більярдна);кабінет; технічний с/в з ванною; котельня-прачечна; електрощитова; холодна кімната-кладова.

1пов-тамбур; прихожа,гостьова; веранда;столова; кухня; гостьовий с/в

2пов-4 спальні,кабінет,гардероб,2 с/в

3пов(мансарда) – спортивний зал.

-В основі теплозабеспеченя та обігріву води установлений один із самих сучасний газових котлів Buderus з комп ютерною системою управління. Вода подається в будинок із власної скважини але підключена і можливо користуватись міською водою..

– До будинку відпідстанції проведений кабель-10кВт-380Вольт.В системі електрозабеспечення передбачено використання генератора 5.5кВт.Кожний поверх боладнанний панелью безпеки і управління електрозабезпечення, що дозволяє захистити від коротких замикань, перевантаження та знеструмлення будинку. Контур захист від блискавки, заземлення. Септик, зроблений згідно всіх вимог та частотой очистки 1 раз в рік. До будинку додається фото, проекти будівництва, підводу комунікацій, де видно що де знаходить для можливості добудов, перепланування, дозвільна документація. Для того, щоб Ви змогли впевнетись в якості та реальності написаного вище, запрошуєм на прегляд нашої ексклюзивної пропозиції. Торг!!!

Схожі пропозиції:

Курсы доллара, евро и рубля по банкам